O nas

bistro59 powstało 2016 roku . Pracują tu ludzie którzy gotowaniem zajmują się od zawsze.

 

Kochamy gotować. Największą przyjemność sprawia nam jednak gotowanie dla innych.

 

Nasze menu opiera się przede wszystkim na tradycyjnych daniach kuchni polskiej, ale nie tylko. Stawiamy w nim nacisk na przepisy sprawdzone. Szczycimy się doskonałą znajomością tematu, czerpiąc naszą wiedzę nie tylko z książek kucharskich, ale przede wszystkim od bliskich nam osób.

 

Wiele serca wkładamy w każdy szczegół codziennej pracy, dzięki temu nasi Goście czują u nas domową i rodzinną atmosferę a z obiadu wychodzą nie tylko najedzeni do syta, ale również zadowoleni.

 

Nie zapominamy o nikim, co sprawia, że nasze potrawy zaspokoją zarówno podniebienia osób lubiących żurek i tradycyjnego schabowego, jak i zwolenników zupy jarzynowej i gołąbków w sosie pomidorowym a także pysznych i lekkich sałatek.

 

Każde danie naszej kuchni tworzymy z dokładnie wyselekcjonowanych produktów. Nie używamy żadnych chemicznych dodatków i polepszaczy smaków. Stawiamy na świeże, sezonowe produkty, ze względu na to, nasze MENU zmienia się nawet kilka razy w tygodniu. Dzięki temu nasi Goście zaglądają do nas częściej i cieszą się różnorodnymi smakami.

 

Zajmujemy się również organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych jak imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, bankiety i inne. Zachęcamy również do skorzystania z oferty świątecznego menu.

 

Najbliżej mają do nas mieszkańcy łódzkiego osiedla Retkinia,  ale bardzo chętnie gościmy również klientów z innych rejonów Łodzi, którzy potrafią docenić polską domową kuchnie.